Kılları Azaltan Kür: Biocure Vücut Kürü!
Killari-Azaltan-Kur-Biocure-Vucut-Kuru

Kılları Azaltan Kür: Biocure Vücut Kürü!

Tüyler birçok zaman başımızın belasıdır. En güzel randevularımız ve sıcak havalarda başta olmak üzere aslında hayatımızın her anında istenmeyenler listemizin başındadırlar. Onlardan kurtulmak için tüy dökücü kremler, jiletler, ağdalar kullanırız. Peki tüylerden hiçbir lazer işlemi görmeden kurtulmak istemez misiniz? İşte tüylerden kurtulmanın en etkili yollarından biri, Biocure Vücut Kürü.

Bioder Biocure Vücut Kürü Nedir?

Tüylerinizi kalıcı olarak zayıflatarak yok etmeyi amaçlayan, tüy azaltıcı ismiyle karşımıza çıkan bir kürdür. Buradaki kritik detay, bu ürünün tüy dökücü olmamasıdır. Tüy dökücü ile vücut kürü arasındaki fark, tüy dökücü tüylerden geçici olarak kurtulmayı amaçlarken vücut kürü kalıcı bir etki sağlamaktadır.

Peki bu durum nasıl gerçekleşir?

Direkt olarak tüylerin dibine, yani köküne uygulanan Biocure Vücut Kürü, kıl köklerini kurutarak tüyleri azaltma etkisi gösterir. Kökten zayıflayan tüyler zamanla güçsüzleşir. Bu da vücut tüylerinizin yoğunluğunun azalmasına ya da tamamen yok olmasına sebep olur. Bu kür yalnızca tüy foliküllerine etki eder, deriye ya da yağ bezlerine hiçbir şekilde zararı bulunmamaktadır. Düzenli kullanım çok önemlidir. Kişiden kişiye değişmekle birlikte ilk etkiler ilk aydan sonra gözlenmeye başlanır. En etkili sonuç için düzenli kullanılmalıdır.

Ürünlerin kullanımı yarım bırakılırsa zayıflayan ve azalan tüyler yeniden çıkmaz. Ancak kesin ve etkili sonuç almak için sonuna kadar kullanmak gerekir.

Bioder Biocure Vücut Kürü Nasıl Kullanılır?

Vücut kürü, direkt olarak tüylü bölgeye uygulandığında da etki gösterir ancak tüyler alındıktan sonra uygulanırsa maksimum verim alınır. Örneğin tüylerin kökünden alındığı bir bölgeye uygulamak, tüylerin daha rahat azalacağı anlamına gelir. Ancak tüyleri almazsanız yine de etki edecektir.

Ürünün kutusunu açtığınızda epilasyonu takip eden 3 gün boyunca, her gün biri olmak üzere sırasıyla kullanacağınız 3 şişe çıkar. Burada epilasyondan kasıt, tüylerinizin herhangi bir yöntemle alınmış olmasıdır. (Ağda,cımbız, lazer vb.)

  • Epilasyondan 1 gün sonra, Tüy Azaltıcı Yağ (1. Gün) kullanılır. Bitkisel yağ karışımlarıyla özel olarak geliştirilen formül, tüy azaltıcı etki sağlarken epilasyon sonrası cildi yatıştırır, nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.
  • Takip eden diğer gün, Tüy Azaltıcı Serum (2. Gün) kullanılır. Turunç ve Herbal Complex B ekstreleri ile cilde zarar vermeden tüy görünümünde azalma sağlar. 
  • Sonraki gün ise, Tüy Azaltıcı Losyon (3. Gün) kullanılır. Kırmızı yonca ve soya ekstresi gibi özel seçilmiş bitkisel özler ile tüy çıkışında gecikme ve tüy çapında incelme sağlar. Epilasyon sonrası yağ ve serum ile bakım yapılmış cilde, kürün son aşaması olarak bariyer fonksiyonu güçlendirici bakım yapar, maksimum etkinlik sağlar.

İsteğe bağlı olarak etkiyi arttırmak adına Biocure Tüy Azaltıcı Krem ile birlikte kombine kullanım yapılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER