TERMAL SU
BİODER TERMAL SU | BİODER MİSEL SU

Türkiye topraklarının geneline yayılmış zengin termal ve mineral su kaynaklarıyla, ülkemiz bu tür doğal kaynaklar açısından dünyanın sayılı ülkelerinden biridir. Termal kaynakların zenginliği ile yaşadığımız topraklarda Roma ve Osmanlıdan beri termal-mineralli sular geleneksel olarak tedavilerde kullanılmıştır.

Bioder Termal Su’yu ile zengin mineralleri keşfe çıkın

Bioder Botanical Laboratories, ürünlerinde %100 BJ1 Bursa Osmangazi termal suyunu kullanır ve cildin ihtiyacı olan mineral ve elementleri karşılayarak sağlıklı bir cildin temelinin kazanılmasında size eşsiz bir deneyim sunar.

Bakteri içermeyen, saf bir su olan Bioder Termal Su’yu içeriğinde bulunan Sodyum, Potasyum, Kalsiyum ve Magnezyum mineralleri ile derinin doğal nemlendirici faktörlerindendir. En hassas ciltlerin bile güvenle kullanabileceği suyun çinko ve silisyum açısından yoğun olması hem cildin doğal nemlendirme faktörlerini aktive etmesine hem de cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.

Orta dereceli mineral içerikli su grubuna giren Bioder Termal Su’yu Bikarbonat (549 mg/L) ve Silisyumdan (128 mg/L) zengindir. Cildi yatıştırır, rahatlatır ve sağlıklı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.