Bana En Uygun Bioder Hangisi?
BUL
NEDEN BIO-EPILATION ?
VÜCUT TÜYLERİ NASIL ALINIR ?
Hem kadınlar hem erkekler için İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN PEK ÇOK YÖNTEM VARDIR. Fiziksel ve kimyasal yöntemler ile lazer epilasyon gibi yöntemler mevcuttur.
DAHA FAZLA keyboard_arrow_right
BİKİNİ BÖLGESİ TÜYLERİ NASIL ALINIR ?
Kadınlar tarafından sıkça sorulan sorular arasında bikini bölgesi tüyleri nasıl alınır sorusu yer alıyor. Elbette en sağlıklı şekilde tüylerin alınması önemlidir.
DAHA FAZLA keyboard_arrow_right
KOLTUK ALTI TÜYLERİNDEN KURTULMANIN KOLAY YOLU
Tüyler yaz aylarında çok daha fazla rahatsız edici oluyor. Koltuk altı tüylerinden kurtulmanın kolay yolu blog yazımızda detaylı şekilde verilmiştir.
DAHA FAZLA keyboard_arrow_right
TÜY DÖKÜCÜ KREMLER SAĞLIKLI MIDIR ?
Tüylerden kurtulmanın yolu olan tüy dökücü kremler sağlıklı mıdır? Merak edilen bu sorunun blog yazımız da aşağıda verilmiştir.
DAHA FAZLA keyboard_arrow_right
Bioder Epilasyon Klinik Araştırmalar
BİOCURE YÜZ KÜRÜ DERMATOLOLOJİK ETKİNLİK VE GÜVENİRLİK TESTİ
Bioder Biocure Yüz Kürü Herbal Complex B ve özel bitkisel özlerin konsantre ve güçlü birleşimi ile bir yenilik getire...
Devamı keyboard_arrow_right
BİOCURE VÜCUT KÜRÜ DERMATOLOLOJİK ETKİNLİK VE GÜVENİRLİK TESTİ
Bioder Biocure Vücut Kürü Herbal Complex B ve özel bitkisel özlerin konsantre ve güçlü birleşimi ile bir yenilik getire...
Devamı keyboard_arrow_right
Bioder Referanslar ve Kullanıcı Yorumları
KARINCA YUMURTASI YAĞI YORUMLARI MERVE DALBAZ
Pratik kullanımı ve hoş kokusuyla kısa zamanda pürüzsüz bir cilt sağlarken cildimi tahriş etmiyor. Üstelik kıl köklerini de zayıflatıp..
TÜY DÖKÜCÜ KREM YORUMLARI GÜZEY ÖZNUR
Cildim çok hassas, alerji meyilli her marka ürünü alıp kullanamam ama Bioder'i gönül rahatlığı ile kullanıyorum. Cildimi tahriş etmiyor. Kaşıntı..