BİODER EPİLATİON | EPİLASYON HAKKINDA
İstenmeyen tüylere bitkisel ve bilimsel çözüm !
BİODER EPİLATİON | EPİLASYON HAKKINDA

Kategori yaratıcısı BIODER, modern kadının cilt sorunlarına çözümler bulmaya devam ediyor. Cildin ve kılın anatomisini, histolojik yapısını derinlemesine inceleyen B'IOTA Laboratuvarları, bu konuda devrim niteliğinde bir yenilik geliştirerek 2002’de BİODER tüy azaltıcı ürün serisini üretmiştir.

Tüketici beklentileri ve alışkanlıkları doğrultusunda kendini sürekli yenileyen BİODER, 2012 senesinde tüy azaltıcı serisini tamamen yenileyerek BİODER BIO EPILATION serisini tüketicilerin kullanımına sunmuştur.


BIODER BIO EPILATION serisinin başarısının temeli, sinerjik etki oluşturan Turunç ve Bitkisel Complex B bitkisel ekstrelerinin bileşiminden formüle edilmiş olmasıdır. Ama her yöntemde olduğu gibi tam başarı, ürünün doğru ve düzenli kullanılmasına bağlıdır. BIODER BIO EPILATION, vücuttaki istenmeyen tüyleri bir tür etkin perhize sokar. Etkinliği ve güvenilirliği Almanya Dermatest Araştırma Kliniği tarafından kanıtlanan BIODER, doğal ve bitkisel içeriği sayesinde istenmeyen tüylere cilde en uyumlu şekilde, hiçbir yan etki olmaksızın etki eder.

Türkiye’de ilk ve tek ‘tüy azaltıcı ağda ve tüy dökücü’ serisi olan BIODER Bio Epilation; özel bitkisel ekstrelere sahiptir. Yapılan klinik testlerde, Bioder Bio Epilation ürünlerinin tüy sayısı ve çapında sağladığı azalma ve incelmenin yanı sıra, dermatolojik olarak da cilt ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir.

BIODER BIO EPILATION ürünlerinin ortak özellikleri:
-Etken maddelerinde bitkisel içerikler kullanılır,
-Ürünlerin etkinlik ve güvenilirliği klinik olarak test edilmiştir,
-Sadece eczanelerde satılır.