BİODER BİO EPİLATİON HAKKINDA

İstenmeyen tüylere bitkisel ve bilimsel çözüm!
BİODER BİO EPİLATİON HAKKINDA

Biota Laboratuvarları, devrim niteliğinde bir yenilik geliştirerek pazara 2002’de Bioder Tüy Azaltıcı Ürün Serisi ile girmiştir.

Tüketici beklentileri ve alışkanlıkları doğrultusunda kendini sürekli yenileyen Bioder, 2012 senesinde serisini tamamen yenileyerek Bioder Bio Epilation Serisi’ni tüketicilerin kullanımına sunmuştur. Bioder Bio Epilation Serisinin tüm ürünleri, özel bitkisel ekstrelere sahiptir.

Tüy görünümünü azaltıcı bitkisel ekstre ile tüy dökücüyü birleştiren BIODER Bio Epilation; özel bitkisel ekstrelere sahiptir. Yapılan klinik testlerde, Bioder Bio Epilation ürünlerinin tüy sağladığı azalma ve incelmenin yanı sıra, dermatolojik olarak da cilt ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir.

Bioder Bio Epilation Serisi’nin başarısının temeli, sinerjik etki oluşturan Bitkisel Herbal Complex B™ bitkisel ekstrelerinin bileşiminden formüle edilmiş olmasıdır. Herbal Complex B™Soya, Fasulye, Şerbetçi otu, Kırmızı Yonca ve Turunç bitkilerinden oluşan patentli bir komplekstir.

Ürünün doğru ve düzenli kullanımı ile Bioder Bio Epilation Serisi, vücuttaki istenmeyen tüyleri bir tür etkin perhize sokar. Bioder Bio Epilation Serisi, doğal ve bitkisel içeriği sayesinde istenmeyen tüylere, cilde en uyumlu şekilde etki eder. Koruyucu, Paraben, Ftalat gibi zararlı kimyasallar içermez. Cildin nem oranını dengede tutar ve cildi tahriş etmez.

Bioder Bio Epilation ürünlerinin etkinliği ve güvenilirliği Almanya Dermatest Araştırma Kliniği tarafından test edilmiştir.