BLOG

Bioder Tüy Dökücü Ağda ve Epilasyon Blog Sayfası
TATİLDE TÜYLERİNİZLE HIZLICA BAŞA ÇIKABİLİRSİNİZ!
01 Temmuz 22
Ağda, jilet ya da lazer epilasyon tercih etmeyen kişiler için özellikle yaz aylarında pratik, acısız ve kolay bir şekilde istenmeyen tüylerin vücuttan arınmasını tüy dökücü kremler ile sağlayabilirsiniz. Tüy dökücü kremler, vaktin yetersiz olduğu anlarda tüylerden kurtulmanın en basit ve en etkili yolu olarak karşımıza çıkar.
AĞDA SONRASI TÜY GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTICI KREM KULLANILIR MI?
01 Temmuz 22
Vücutta oluşan tüylenme, istenmeyen görüntülere sebep olabilir. Ağda, epilasyon, jilet ve lazer gibi uygulamalar cilt yüzeyinde tahriş ve kaşıntı gibi alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu nedenle tüy azaltıcı kremler, geçici çözümler sunmaktadır. Uygulanışı ve pratikliği, ürünün tercih edilmesini sağlayan en önemli özellikleri arasındadır.
ERKEK TÜY DÖKÜCÜ SPREY NERELERDE KULLANILIR?
01 Temmuz 22
Cildinizdeki sivilcelerden ve kesiklerden kurtulmak istiyorsanız erkek tüy dökücü sprey ürünleri tam da ihtiyacınız olan bakım ürünleri olabilir. Tüylerin ağrısız, acısız ve kısa bir süre içerisinde kolaylıkla dökülmesini sağlayan; içeriğinde aktif maddeler barındıran tüy dökücü spreyler, erkek cildinin tüysüz ve pürüzsüz görünümüne katkı sağlayan bakım ürünleridir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER