BLOG

Bioder Tüy Dökücü Ağda ve Epilasyon Blog Sayfası
KARINCA YUMURTASI YAĞI HANGİ BÖLGELERDE KULLANILMALI?
24 Ocak 22
Karınca yumurtası yağı, oldukça eski dönemlerden günümüze uzanan, istenmeyen tüylerle mücadelede doğal bir yöntemdir. Son zamanlarda trend olan karınca yumurtası yağı ile ilgili merak edilen çok fazla soru vardır. Bu sorulardan biri de karınca yumurtası yağının vücutta hangi bölgelerde uygulanabileceğidir.
HASSAS CİLTLER İÇİN TÜY DÖKÜCÜ KREM ÖNERİLERİ
21 Ocak 22
İstenmeyen tüyler, kadın-erkek birçok kişinin şikayetçi olduğu bir konudur. Bu tüylerle baş etmek adına birçok yöntem de ortaya çıkmıştır. Bu yöntemlerden bir tanesi de son derece acısız ve kolay bir yöntem olan tüy dökücü kremlerdir. Tüy dökücü kremler, içerdikleri etken maddelerle tüylerin güçsüzleşerek dökülmesini sağlar.
İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK MÜMKÜN MÜ?
20 Ocak 22
İstenmeyen tüyler, kadın erkek fark etmeksizin birçok insanı rahatsız eden ve görünüşlerini olumsuz etkileyen tüylerdir. İstenmeyen tüyler kişiler tarafından hoş karşılanmasa da onlardan kurtulmak için etkili birçok yöntem bulunmaktadır. Klasik ve geleneksel bir yöntem olarak ağda, teknolojik bir tercih olarak lazer epilasyon ya da daha pratik bir yol olarak tüy dökücü kremler, istenmeyen tüylerden kurtulmak için var olan seçenekler arasındadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER