BLOG

Bioder Tüy Dökücü Ağda ve Epilasyon Blog Sayfası
AĞDA YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
12 Mart 20
İstenmeyen tüyler, başımıza çoğu zaman bela olurlar. Bu yüzden sürekli olarak tüylerimizi alır ya da bir profesyonele aldırırız. Genelde, tüy alma yöntemi olarak ağdaları kullanırız. Ağdaları kullanmak için profesyonele ihtiyaç yoktur, evde kendimiz de kolayca yapabiliriz.
TÜYLERİNİZİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
12 Mart 20
Kadınlar, süre gelen zamanda istenmeyen tüylerinden kurtulmak için bir sürü yöntem denemiştir. Bu yöntemlerin başında ağda ve tüy dökücü kremler gelmektedir.
VÜCUT TÜYLERİ NASIL ALINIR?
17 Eylül 18
Hem kadınlar hem erkekler için İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN PEK ÇOK YÖNTEM VARDIR. Fiziksel ve kimyasal yöntemler ile lazer epilasyon gibi yöntemler mevcuttur.
BİKİNİ BÖLGESİ TÜYLERİ NASIL ALINIR?
17 Eylül 18
Kadınlar tarafından sıkça sorulan sorular arasında bikini bölgesi tüyleri nasıl alınır sorusu yer alıyor. Elbette en sağlıklı şekilde tüylerin alınması önemlidir.
KOLTUK ALTI TÜYLERİNDEN KURTULMANIN KOLAY YOLU
17 Eylül 18
Tüyler yaz aylarında çok daha fazla rahatsız edici oluyor. Koltuk altı tüylerinden kurtulmanın kolay yolu blog yazımızda detaylı şekilde verilmiştir.
TÜY DÖKÜCÜ KREMLER SAĞLIKLI MIDIR ?
17 Eylül 18
Tüylerden kurtulmanın yolu olan tüy dökücü kremler sağlıklı mıdır? Merak edilen bu sorunun blog yazımız da aşağıda verilmiştir.
DÜNYADA BİOTA LABORATUVARLARI VE BİODER
07 Eylül 17
B’IOTA Laboratuvarları devrim niteliğindeki bitkisel dermokozmetik ürünleri ile ülkemizde olduğu kadar dış pazarlarda da haklı gurur kaynağı olmaktadır.
ERKEKLERDE EPİLASYON VE İSTENMEYEN TÜYLER
06 Eylül 17
İstenmeyen tüyler cinsiyet fark etmeksizin pek çok kişinin kurtulmak istediği problemlerden biridir. Spor yapan, tatile gidecek olan ya da hijyenine ve bakımına dikkat eden erkeklerin sıklıkla ortadan kaldırmak istediği istenmeyen tüyler, farklı yöntemlerle kolaylıkla vücuttan uzaklaştırılabilir. Bunun için cilt tipinize uygun ürünlerin içeriklerini incelemek ve işlem için ne kadar süre ayırabileceğinizi bilmek, doğru yöntemi seçmenize yardımcı olur.
İLK DEFA EPİLASYON YAPTIRACAKLAR DİKKAT!
06 Eylül 17
İlk defa epilasyon yapacak veya yaptıracak olmak hem heyecanlı hem de korkutucu olabilir. Nereden...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER