BLOG

Bioder Tüy Dökücü Ağda ve Epilasyon Blog Sayfası
KARINCA YUMURTASI YAĞI KIL KÖKLERİNE NASIL ETKİ EDİYOR?
19 Ocak 22
Karınca yumurtası yağı, tüylerin görünümünün azalmasını sağlayan ve tamamen doğal olarak elde edilerek cildi parlatan, cilt kararmasını önleyen, cildi yumuşatan ve pürüzsüzleşmesini sağlayan geleneksel bir yöntemdir.
TÜY DÖKÜCÜ KREMLER ZARARLI MIDIR?
31 Aralık 21
Tüy dökücü kremler, günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri arasında en acısız ve kolay olanlarından biridir.
ERKEKLER İÇİN TÜY DÖKÜCÜ KREMİN FARKI NEDİR?
31 Aralık 21
İstenmeyen tüylerden kurtulmak için sadece kadınlar değil, erkekler de birçok yönteme başvurmaktadır. Bu yöntemlerden en acısız ve etkili olanı tüy dökücü kremlerdir. Tüy dökücü kremler, kolay uygulanması ve acısız olması nedeniyle hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilmektedir.
KARINCA YUMURTASI YAĞI NE SIKLIKLA KULLANILIR?
31 Aralık 21
İstenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok yönteme başvurulmaktadır ve bunlardan bir tanesi de karınca yumurtası yağı kullanmaktır. Özellikle son yıllarda birçok kişi tarafından bilinmektedir ve popüler bir tüy görünümünü azaltma yöntemi haline gelmiştir.
KARINCA YUMURTASI YAĞI NASIL KULLANILIR?
31 Aralık 21
Karınca yumurtası yağı, adından da anlaşıldığı gibi karıncaların yumurtalarından elde edilen bir yağdır. Tüy görünümünü azaltıcı özelliğiyle bilinen karınca yumurtası yağı, son zamanlarda adı sıkça duyulan bir ürün olsa da aslında çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır.
ERKEKLER İSTENMEYEN TÜYLERDEN NASIL KURTULMALI?
30 Kasım 21
Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes istenmeyen tüylerden kurtulmak ister. Estetik olarak hoş görünmeyen ve kişileri varlıklarıyla rahatsız eden istenmeyen tüylerden arınmak için birçok yöntem vardır.
ERKEKLERDE İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMANIN EN KOLAY YOLU!
29 Kasım 21
Günümüzde yalnızca kadınlar değil, erkekler de istenmeyen tüylerden kurtulmayı hedeflemektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak kişileri fiziksel anlamda rahatlatır ve estetik anlamda daha güzel bir görünüme kavuşmalarını sağlar.
TÜY DÖKÜCÜ KREM VE JİLETİN FARKLARI NELERDİR?
31 Ekim 21
Günümüzde istenmeyen tüyleri almak için birçok yöntem kullanılmaktadır. Acısız yöntemler arasında en sık kullanılan iki yöntem jilet ve tüy dökücü kremdir. Genelde eski alışkanlıklarından uzaklaşmak istemeyen insanlar jilet kullanmakla beraber bazı kullanıcılar tüy dökücü kremleri zararlı olarak nitelemektedirler. Oysaki tüy dökücü krem ile jiletin belli farkları vardır. Bu farkları bilmek, kendiniz için uygun yöntemi seçmenizde size yardımcı olur.
ERKEK TÜY DÖKÜCÜ KREM TÜYLERİ ÇOĞALTIR MI?
31 Ekim 21
Günümüzde erkeklerin istenmeyen tüylerinden kurtulmak için en sık kullandığı yöntem tüy dökücü kremlerdir. Tüy dökücü kremler, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en acısız, uğraşsız ve kolay yöntemidir. Bunun yanı sıra, hızlı sonuç alındığı için de birçok erkek tarafından tercih edilen bir yöntemdir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER