BLOG

Bioder Tüy Dökücü Ağda ve Epilasyon Blog Sayfası
KOLTUK ALTI TÜYLERİ NASIL AZALIR? KOLTUK ALTI TÜYLERİNDEN KURTULMA YOLLARI
19 Ağustos 20
Koltuk altında çıkan tüylerden rahatsız olanlar, bunun en basit ve etkili çözümünü aramaya koyulurlar. Koltuk altı tüylerine veda etmenin birçok yolu olsa da hangi çözümün size uygun olduğuna yazımızı okuduktan sonra karar verebilirsiniz.
DUDAK ÜSTÜ TÜYLER NASIL ALINIR? BIYIK BÖLGESİ EN İYİ NASIL ALINIR?
19 Ağustos 20
Dudak üstünde istenmeyen tüyleri alarak çok daha bakımlı bir görüntü elde etmek mümkündür. Bıyık nasıl alınır sorusunun birbirinden farklı birçok cevabı olduğu için cilt tipinize ve uygulama için ayırabileceğiniz zamana bağlı olarak seçilecek yöntemin değişebileceğini söylemek mümkündür.
AĞDA YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
12 Mart 20
İstenmeyen tüyler, başımıza çoğu zaman bela olurlar. Bu yüzden sürekli olarak tüylerimizi alır ya da bir profesyonele aldırırız. Genelde, tüy alma yöntemi olarak ağdaları kullanırız. Ağdaları kullanmak için profesyonele ihtiyaç yoktur, evde kendimiz de kolayca yapabiliriz.
TÜYLERİNİZİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
12 Mart 20
Kadınlar, süre gelen zamanda istenmeyen tüylerinden kurtulmak için bir sürü yöntem denemiştir. Bu yöntemlerin başında ağda ve tüy dökücü kremler gelmektedir.
VÜCUT TÜYLERİ NASIL ALINIR?
17 Eylül 18
Hem kadınlar hem erkekler için İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN PEK ÇOK YÖNTEM VARDIR. Fiziksel ve kimyasal yöntemler ile lazer epilasyon gibi yöntemler mevcuttur.
BİKİNİ BÖLGESİ TÜYLERİ NASIL ALINIR?
17 Eylül 18
Kadınlar tarafından sıkça sorulan sorular arasında bikini bölgesi tüyleri nasıl alınır sorusu yer alıyor. Elbette en sağlıklı şekilde tüylerin alınması önemlidir.
KOLTUK ALTI TÜYLERİNDEN KURTULMANIN KOLAY YOLU
17 Eylül 18
Tüyler yaz aylarında çok daha fazla rahatsız edici oluyor. Koltuk altı tüylerinden kurtulmanın kolay yolu blog yazımızda detaylı şekilde verilmiştir.
TÜY DÖKÜCÜ KREMLER SAĞLIKLI MIDIR ?
17 Eylül 18
Tüylerden kurtulmanın yolu olan tüy dökücü kremler sağlıklı mıdır? Merak edilen bu sorunun blog yazımız da aşağıda verilmiştir.
DÜNYADA BİOTA LABORATUVARLARI VE BİODER
07 Eylül 17
B’IOTA Laboratuvarları devrim niteliğindeki bitkisel dermokozmetik ürünleri ile ülkemizde olduğu kadar dış pazarlarda da haklı gurur kaynağı olmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER