A'dan Z'ye Doğru Ağda Kullanımı

A'dan Z'ye Doğru Ağda Kullanımı

ağda kullanımı nasıl olmalı

A'dan Z'ye Doğru Ağda Kullanımı

Kadınların en büyük problemlerinden biri istenmeyen tüylerdir. Bu tüylerin alınması, çoğu zaman fazlası ile zaman harcanmasına neden olduğu için birçok insanın gün içerisindeki planlarını alt üst etmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın pek çok yolu vardır. Bunlardan biri de ağda tekniğidir. Ağda bandı kullanımı çeşitlerine göre farklılık gösterebilir. Erkeklerin de zaman zaman kullandığı bu bitkisel içerikli yöntemi nasıl kullanmak gerekir biraz bahsedelim. 

Ağda Bandı Nasıl Kullanılır?

Sir ağda, çam ağacının reçinesinden üretilen ısıtılarak akışkan form kazanan bitkisel içerikli doğal bir epilasyon ürünüdür. Eğer ağda bandı şeklinde uygulama yapacaksanız bandı iki elinizin arasına almalı sürterek ısıtmalısınız. 

Her bölgede rahatlıkla kullanabileceğiniz ağda ve ağda bantları yüz bölgesi için uygun boyutlarda seçilmeli ve nazikçe çekilmelidir. İşlemi yaparken bantların yüz bölgesindeki hassas noktalara temas etmemesine dikkat etmelisiniz. Göz, dudak ve kaş bölgesine uygularken, bantların yapıştığı noktaların cildinize zarar vermeyecek durumda olması ve daha hafifçe yapılması gerekmektedir.

Bioder Ağda Bantları, yüz ve vücut için ayrı olmak üzere her cilt tipine uygun olarak hazırlanmaktadır. Kısa tüylere de etki eden Bioder Bant Ağdaları, 28 güne kadar pürüzsüz etki sağlar. Sizde Ağda çeşitlerine göz atarak Bioder farkını hissedebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER