Dudak Üstü Tüyler Nasıl Alınmalıdır?
Dudak-Ustu-Tuyler-Nasil-Alinmalidir

Dudak Üstü Tüyler Nasıl Alınmalıdır?

Tüm toplumlarda yüz güzelliği kadın-erkek fark etmeksizin önem taşımış, bu nedenle her birey yüz güzelliğine dikkat etmeye çalışmıştır. Aslında yüz bakımı bütün insanlık için önemli bir yer kaplar. Yüz bakımına erkeklerden çok kadınların değer verdiği bilinmektedir. Kadınların genelde çenelerinde, yanak kısımlarında, faullerinde ya da dudağın üst kısımlarında tüylenmeler meydana gelir ki, bu tüylenmeler aynada görülmek istenmez. Çünkü bu durum moral bozukluklarını da beraberinde getirir. Modern dünyadaki güzellik algısına uymayan yüz tüyleri, çeşitli yöntemlerle kurtulmaya çalıştığımız bir sorun haline gelmiştir.

Dudak üstü tüyler de bu sorunlardan bir tanesidir. Peki, dudak üstü tüyler nasıl alınır?

Bunun için birkaç geleneksel yöntem vardır:

  • Sıcak/Soğuk Ağda Bantları
  • Cımbız
  • Ağda
  • İple Alma Yöntemi
  • Tüy Alma Aparatları
  • Lazer Epilasyon
  • Jilet

Bu yöntemlerden herhangi birini kullanarak dudak üstü tüylerden geçici bir süreliğine kurtulabilirsiniz.

Dudak üstü tüyleri nasıl azaltılır?

Dudak üstü tüyler kimimizin kâbusu olabilir. Onların kalıcı olarak yok olmasını istemek de en doğal hakkımızdır. Tüylerden kurtulmak isterken sağlığından olmamak için kadınlar pek çok “bitkisel” ve “sağlıklı” yöntem denemiş ve denemektedirler. Karınca Yumurtası Yağı, bu tüylerden kurtulmanın yollarından bir tanesidir. Eski çağlardan beri tüyleri azaltmak için kullanılan geleneksel bir yöntem olan karınca yumurtası yağı, şimdilerde modern yöntemlerle birleştirilerek devrim niteliğinde ürünlerin üretilmesine olanak sağlıyor.

Bioder Karınca Yumurtası Yağı, istenmeyen tüylerin görünümü azalır ve tüylerin yoğunluğunu azaltır. Buradaki en kritik nokta, bu yağların tüy dökücü krem ile aynı şey olmamasıdır. Bioder Karınca Yumurtası Yağı, tüy dökücü olarak değil tüy azaltıcı olarak işlev görür. İstenmeyen tüylere etki ederek tüyleri görünümünü azaltır, tüyleri inceltir ve daha geç çıkmalarını sağlar. Cildin istenilen pürüzsüzlüğe kavuşmasına yardımcı olur.

Bioder Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

Ürünler direkt tüylü bölgeye de uygulanabilir. Yani tüyler herhangi bir epilasyon yöntemi ile alınmadan da kullanılabilir. Fakat bu yöntem pek tavsiye edilmez. Tüylerin bir epilasyon yöntemi ile (Jilet,ağda,tüy dökücü krem vs.) alınmasından sonra tüylerin diplerine uygulanır. Kıl ve ten rengi ayırt etmeksizin kullanılabilir.

Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Düzenli kullanım esastır. Kişinin cilt, tüy ve hormonel yapısına göre değişmekle birlikte gözle görülür sonuçlar ilk aydan itibaren gözlemlenmeye başlanır. En etkili sonuçlar için düzenli kullanım önerilir. Hamile ve emziren kadınlarda, hormon tedavisi gören, cilt hastalığı olan kişilerde kullanılmadan önce doktora danışılması önerilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER