Dudak Üstü Tüyler Nasıl Alınmalıdır?

Dudak Üstü Tüyler Nasıl Alınmalıdır?

Dudak-Ustu-Tuyler-Nasil-Alinmalidir

Dudak Üstü Tüyler Nasıl Alınmalıdır? 

Tüm toplumlarda yüz güzelliği kadın-erkek fark etmeksizin önem taşımış, bu nedenle  her birey yüz güzelliğine dikkat etmeye çalışmıştır. Aslında yüz bakımı bütün insanlık  için önemli bir yer kaplar. Yüz bakımına erkeklerden çok kadınların değer verdiği  bilinmektedir. Kadınların genelde çenelerinde, yanak kısımlarında, faullerinde ya da  dudağın üst kısımlarında tüylenmeler meydana gelir ki, bu tüylenmeler aynada  görülmek istenmez. Çünkü bu durum moral bozukluklarını da beraberinde getirir.  Modern dünyadaki güzellik algısına uymayan yüz tüyleri, çeşitli yöntemlerle kurtulmaya  çalıştığımız bir sorun haline gelmiştir. 

Dudak üstü tüyler de bu sorunlardan bir tanesidir. Peki, dudak üstü tüyler nasıl alınır?

Bunun için birkaç geleneksel yöntem vardır: 

  • Sıcak/Soğuk Ağda Bantları
  • Cımbız
  • Ağda
  • İple Alma Yöntemi
  • Tüy Alma Aparatları
  • Lazer Epilasyon
  • Jilet

Bu yöntemlerden herhangi birini kullanarak dudak üstü tüylerden geçici bir süreliğine  kurtulabilirsiniz. 

Dudak üstü tüyler kimimizin kâbusu olabilir. Onların kalıcı olarak yok olmasını istemek  de en doğal hakkımızdır. Tüylerden kurtulmak isterken sağlığından olmamak için  kadınlar pek çok “bitkisel” ve “sağlıklı” yöntem denemiş ve denemektedirler. Karınca  Yumurtası Yağı, bu tüylerden kurtulmanın yollarından bir tanesidir. Eski çağlardan beri  istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan geleneksel bir yöntem olan karınca  yumurtası yağı, şimdilerde modern yöntemlerle birleştirilerek devrim niteliğinde  ürünlerin üretilmesine olanak sağlıyor. 

Bioder Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır? 

Ürünler direkt tüylü bölgeye de uygulanabilir. Yani tüyler herhangi bir epilasyon  yöntemi ile alınmadan da kullanılabilir. Fakat bu yöntem pek tavsiye edilmez. Tüylerin  bir epilasyon yöntemi ile (Jilet, ağda, tüy dökücü krem vs.) alınmasından sonra tüylerin  diplerine uygulanır. Kıl ve ten rengi ayırt etmeksizin kullanılabilir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER