Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Tüy dökücü krem ​​kullanmak, vücudunuzun birçok yerindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı bir yoludur. Tüy dökücü krem ile tıraşta olduğu gibi kesikler veya sıyrıklar konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve sıcak ağdadan da kaçınabilirsiniz. İpeksi pürüzsüz bir cilt için mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için tüy dökücü kremi nasıl kullanacağınızı öğrenin. 

Peki, Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır? 

Tüy dökücü krem, cilt yüzeyindeki tüyleri çözer. Ek olarak, tüy dökücü kremin etkisini göstermesi sadece birkaç dakika sürer. Tıraş olmak veya tüy dökücü krem ​​kullanmak arasında tartışıyorsanız, tüy dökücü kremin bacaklarınızda ve bikini bölgenizde tıraşın genellikle gözden kaçırdığı ulaşılması zor yerlere ulaşmanıza yardımcı olabileceğini bilin. 

Tüy inceltici krem ​​kullanmadan önce, mümkün olan en pürüzsüz cildi elde ettiğinizden emin olmak için birkaç adım atmalısınız. Öncelikle cilt tipinize en uygun tüy dökücü kremi tercih edin. Eğer hassas bir cildiniz var ise Bioder’in hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği Tüy Dökücü Krem’i deneyin. Sonrasında tüy dökücü krem kullanmadan birkaç gün önce cildinize peeling uygulayın. Ayrıca vücut için belirlenmiş formülleri yüzünüzde kullanmaktan kaçının.  

Şimdi tüy dökücü kremin nasıl kullanılacağını tam olarak öğrenin:

Kılları tamamen kaplamak için bir kat kremi eşit şekilde uygulayın, ancak ovalamayın. Hemen ellerinizi yıkayın.

Kremi cildinizde kutu üzerinde belirtilen süre kadar bekletin, ardından küçük bir alanda tüylerin alınmasını kontrol edin. Kıl kolayca çıkıyorsa, kalanını çıkartın. Kıl çıkmıyor ise, kremi biraz daha bırakın. (Krem için süre sınırı olup olmadığını anlamak için bireysel tüy dökücü kreminizin talimat çizelgesini kontrol edin. Kutu üzerinde süre belirtildi ise bu belirtilen süreyi aşmayın)

Kremi çıkarmak için cildinizi bol suyla durulayın ve kurulayın.

Birçok yönden tüy dökücü kremlerin nasıl kullanılacağını öğrenmek kolay olabilir ve bunu kendi banyonuzun konforunda yapabilirsiniz. Tüy dökücü krem ​​kullanmak ipeksi pürüzsüz bir cilt elde etmenin harika ve etkili bir yoludur.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER