Tüy Dökücü Kremlerin Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüy Dökücü Kremlerin Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüy Dökücü Kremlerin Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadın erkek fark etmeksizin hepimiz istenmeyen tüylerden mustarip olmaktayız. Bu durumda imdadımıza yetişen pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında jilet, geleneksel ağda, sir ağda ve yeni neslin en çok kullandığı yöntemlerden biri olan tüy dökücü kremler yer almaktadır. Her ne kadar hepsi aynı işlevi görüyor desek de hepsinin kendince uygulanma yöntemleri ve bu bağlamda oluşturduğu farklı sonuçlar bulunuyor. Mesela jiletin tüyleri sert çıkarması gibi yaygın bir inanışın yanında, geleneksel ağda ve sir ağdada söz konusu olan acı özellikle genç kızların oldukça gözünü korkutuyor.

Tüy dökücü kremler tam da bu noktada bıraktığı pürüzsüz dokunuş ile hem zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor hem de kolay ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı oluyor.

Tüy Dökücü Krem Kullanmanın Avantajları

Henüz tüy dökücü krem kullanmayan insanların aklında pek çok soru takılırken bu sorulardan biri de “tüy dökücü krem avantajlı mı” sorusu oluyor. Kısaca açıklamak gerekirse tüy dökücü kremler tüylere doğrudan etki eder ve onların dökülmesini sağlar. Tıraş bıçağında olduğu gibi cildi tahriş etmesi söz konusu değildir çünkü aynı bölgeye defalarca sürtmeniz gerekmez.

Pratik bir şekilde uygulanan Bioder Tüy Dökücü Krem, tüylerinizden kurtulma sürenizi sadece 3-6 dakika gibi kısa bir süreye indirir.

Tüy Dökücü Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüy dökücü krem kullanımı öncesinde cildinizde reaksiyon verip vermediğini görebilmek adına kolunuzda küçük bir bölgede kremi denemelisiniz. Eğer cildiniz reaksiyon gösteriyorsa kremi kullanmamalısınız.

Kontrol ettikten sonra Bioder Tüy Dökücü Kremleri kutusunun içerisinden çıkan spatula yardımı ile ilgili bölgeye sürün, en fazla 3-6 dakika bekleterek spatula yardımı ile dökülen tüyleri temizleyin.  Tam da bu noktada dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, Bioder Tüy Dökücü Krem ürünlerini cildinizde 6 dakikadan uzun süre bekletmemelisiniz. 

Son olarak en güzel sonucu almak için tüy dökücü krem temiz cilde uygulanmalı, yeni kese yapılmış, bronzlaşmış cilde uygulanmamalıdır. Ayrıca uygulama süresi kesinlikle aşılmamalıdır. Uygulama sonrasında tahrişlerden kaçınmak için 24 saat süre ile deodorant ve alkol içerikli kozmetik ürünlerinden uzak durulmalıdır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER