Erkekler Tüy Dökücü Krem Kullanabilir mi?

Erkekler Tüy Dökücü Krem Kullanabilir mi?

Erkekler Tüy Dökücü Krem Kullanabilir mi?

Tüy dökücü kremler, cinsiyet fark etmeksizin kadın ve erkeklerin istenmeyen tüylerle baş etmesinde en kolay ve en güvenilir yollardan biridir. Vücuttaki tüylerin ağrı, acı ya da kesilme gibi riskler taşımadan dökülmesini sağlayan bu kremler sayesinde kolayca istenmeyen tüylerden arınılabilir.

Tüy dökücü kremler kullanılırken, cilt bariyerlerinin korunduğu alanlara nazikçe sürülmeli ve 3 ila 6 dakika arasında bekletilmelidir. Geçen süre sonrasında kremlerin sürüldüğü alan temizlenir ve o bölgedeki tüylerin döküldüğü görülür. Tüy dökücü kremlerin genital bölge, anal bölge, göğüs çevresi, dudak üstü ve göz çevresi gibi hassas bölgelerde kullanılması pek tavsiye edilmez. Kişiler, bu bölgeler için özelleşmiş ürünler kullanıp, bakımının yapılabileceği farklı seçenekleri tercih edebilirler.

Jel, krem ya da sprey olarak kullanılabilen tüy dökücü krem çeşitleri, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay yolları arasındadır. Tüy dökücü kremler yalnızca kadınlar için kullanılan ürünler değildir. Erkekler için de özel olarak üretilen bitkisel tüy dökücü kremler bulunur.

Bioder Bio Epilation Tüy Dökücü Krem, erkeklere özel ve ekstra güçlü formülü ile tüylere etki eder. Bu krem, kişilerin yalnızca istenmeyen tüylerden kurtulmalarına fayda sağlamakla kalmaz, cildi nemlendirir ve yumuşacık, pürüzsüz bir görünüm kazanmasına etki edebilir. Cilt yapısını kurutmaz, tahriş etmez ve güzel kokulu bir içeriğe sahiptir. 

Tüy Dökücü Kremler Ne Kadar Etkili?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için hem az maliyetli hem de acısız ve zahmetsiz bir yöntem olan tüy dökücü kremler, tüylerin zamanla azalma ya da artmasına etki etmeksizin dökülme sağlar. Düzenli kullanım sonrasında tüy dökücü kremler, tüylerin incelmesini de destekleyebilirler.

Erkek tüy dökücü krem ürünleri kullanılmadan önce mutlaka cildin ufak bir bölgesinde test edilmelidir. Bu sayede herhangi bir tahriş ya da hassasiyet olup olmadığı kolaylıkla anlaşılabilir. Kıl dökücü kremlerin düzenli kullanımlarındaki etkileri kadınlar ya da erkekler için cildi yapılandıran etkileriyle de birlikte oldukça olumlu sonuçlar verebilir. Kremlerin kullanımından sonra bölgeyi bol su ile durulamak ve tüylerin arınmasına yardımcı olmak kişileri pürüzsüz bir bitişe kavuşturacak son adımdır.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER