Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Azaltılır?

Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Azaltılır?

Koltuk-Alti-Tuyleri-Nasil-Azaltilir

Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Azaltılır?

Koltuk altı tüyleri, nerdeyse her birey için hem hijyenik açıdan hem de estetik açıdan istenmeyen tüyler sınıfındadır. Koltuk altı tüyleri, kapalı alan sınıfına girdiği için bakterilerin de üreyebilmesi için elverişli bir ortamdır. Bu nedenle bu tüylerin varlığı insan için rahatsız edicidir. Özellikle yaz aylarında artık yavaştan bluzların, elbiselerin, şortların ortaya çıkmasıyla bu tüyleri bir an evvel yok etmek isteriz.  Bu süreçte cildimizin zarar görmesini de istemeyiz.

Fakat tüyler alınmakla bitmez, yeniden çıkarlar. Koltuk altı tüylerinden kökten bir çözüm ile kurtulmak sizce mümkün mü? Bizce mümkün.

Öncelikle koltuk altınızı tüylerden tamamen arındırmanız gerekmektedir. Bunu istediğiniz epilasyon yöntemi ile yapabilirsiniz.  Fakat tüy dökücü krem kullanmanız sizin için avantajdır. Çünkü, acısız bir yöntemdir, hızlıca tüylerinizden kurtulmanıza olanak sağlar, üstelik cildinize bir zararı olmaz.

Tüy Azaltıcı Krem ile tanışın!

Tüy azaltıcı kremler ve vücut kürleri, istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmanız için özel olarak formülize edilmiş ürünlerdir. Düzenli bir kullanımın sonucunda tüylerinizi kökten zayıflatarak azaltır ve yok ederler. Her türden, her renkten tüylerde etkilidir. 1 aydan kısa sürede etki vermesi beklenmez, ilk aydan sonraki kullanımlarda yavaş yavaş tüylerinizin gücünü kırar ve kıl foliküllerini yok eder. Kesinlikle cilde ya da ter bezlerine bir zararı yoktur.

Öncelikle tüy azaltıcı ürünleri tanıyalım:

  • Biocure Vücut Kürü Tüy Azaltıcı Krem
  • Karınca Yumurtası Yağı Tüy Azaltıcı Ürün
  • Biocure Vücut Kremi Tüy Azaltıcı ve Cilt Bakımı

Tüy Azaltıcı Ürünler Ne İşe Yarar?

Epilasyon ürünleri (Jilet, ağda, tüy dökücü vb.) tüylerden geçici olarak kurtulmanızı sağlar fakat tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için daha özel bitki ekstreleri içeren ürünler kullanmak gerekir. Bioder ürünleri bu tür tüy azaltıcı bitkisel içeriklere sahiptir. 

Bu gibi ürünlerin;

  • Tüylerin incelmesi
  • Tüylerin azalması
  • Tüylerin çıkma süresini azaltmak gibi etkileri vardır.

Eğer siz de inatla çıkan tüylerinizden sıkıldıysanız, onları sürekli epilasyon yöntemleriyle almak artık baş edilemez bir durum olduysa, tüy azaltıcı yöntemleri kullanmanız faydanıza olacaktır. Böylelikle hem vücudunuza hem kendinize bir iyilik yapmış olacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER