Koltuk Altı Tüylerinden Kurtulmanın Kolay Yolu

Koltuk Altı Tüylerinden Kurtulmanın Kolay Yolu

Tüyler yaz aylarında çok daha fazla rahatsız edici oluyor. Koltuk altı tüylerinden kurtulmanın kolay yolu aşağıda detaylı şekilde verilmiştir.

Koltuk Altı tüylerinden Nasıl Kurtuluruz?

Cildiniz hiçbir şekilde zarar görmeden tüylerden arınmasını mı istiyorsunuz? Koltuk altı hem beden olarak hem de dış görünüş olarak vücudun kapalı bir bölgesidir. Bu sebeple tüylenmelerin olması, bakterilerin de bu alanda çok daha hızlı şekilde üremesine neden olur. Bunun için mutlaka tüylenme sorununu ortadan kaldırmak isteyeceksiniz.

İlk olarak kıllardan arındırmanız gerekecek. Her geçen gün çok sayıda kişinin vücut tüylerinden kurtulmak için tüy dökücü krem kullandığını söyleyebiliriz. Bu kremlerin kullanılması ile elde edeceğiniz avantajlar olacaktır. Tüyleri alırken tüy dökücü krem kullanılması halinde elde edeceğiniz avantajlar aşağıda verilmiştir.

Acısız bir yöntem olması da elde edeceğiniz avantajlar arasındadır. Kremin sürülmesi ve ardından temizlenmesi aşamasında herhangi bir acı çekilmesi söz konusu değildir.

Kısa sürede tüylerinizden kurtulmayı mümkün kılar. Kremi sürdükten sonra 5 – 10 dakika tüylerinizin üzerinde durması beklenir. Sonrasında ise direkt olarak yıkamanız istenir. Yıkamanın ardından tüylerinizden kurtulmuş olursunuz.

  • Vücut için özel olarak üretilmiş olan tüy dökücü krem ve köpükler
  • Erkeklere özel ya da kadınlara özel olan krem ve köpükler
  • Tüylerin dökülmesinden sonra kullanılacak olan ürünler gibi pek çok ürün bulunmaktadır.

 

Koltuk altı tüylerinizden tüy dökücü krem ile kurtulmak istemeniz durumunda, bu ürünü alarak tüylerin yok olmasını sağlayabilirsiniz. Tüy dökücü krem kullanmak için nasıl kullanılır sorusunu sorabilirsiniz. İçeriğini okuyarak, cildiniz için herhangi bir alerjik durum söz konusu değil ise direkt olarak kremin ince bir tabaka olarak sürülmesi istenecektir. Sürmüş olduğunuz kremin belli bir süre o alanda durması gerekir. Sonrasında ise yıkayarak ya da bir sıpatula yardımı ile kremin o alandan temizlenmesini sağlayacaksınız. Tüylerinizden bu şekilde kurtulmuş olacaksınız.

Koltuk Altı Tüylerini Kalıcı Olarak Yok Etme?

Epilasyon ve depilasyon ürünleri tüylerden geçici olarak kurtulmamızı sağlar ancak bazı bitki ekstreleri tüylerin daha geç ve ince çıkmasını sağlayabilirler. Bioder ürünleri bu tür içeriklere sahiptir.

Tüylerin incelmesi

Tüylerin azalması

Tüylerin çıkma süresinin uzaması hedeflenen amaçlar arasındadır.

Tüylerin yok edilmesi veya azaltılması için pek çok kozmetik ürün üretilmiştir. Bu ürünler arasından sizin için uygun olanını alabilirsiniz. Kullanılacak olan bölgeye göre ve cilt tipinize göre ürün kullanabilirsiniz.

Tüyleriniz için çok sayıda ürün seçeneği Bioder tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Karınca Yumurtası Yağı Tüy Azaltıcı Ürün;

Seçenekler arasında yer almaktadır. Kullanılması halinde tüylerin azalması söz konusudur. Bu yağ ile tüylerinizden arınma, geleneksel yöntem ile tüylerden arınma olarak geçmektedir. Karınca yumurtası yağıile direkt olarak tüy görünümünün azalması mümkün olacaktır. Bu etki klinik olarak test edilmiştir.

Biocure Vücut Kürü Tüy Azaltıcı Krem;

Tüylerin azalması için kullanabileceğiniz ürünler arasında Biocure vücut kürü de bulunuyor. Kürü düzenli şekilde kullanmanız halinde  tüylerin azalmasını ve incelmesini sağlayacaktır.

Yukarıda bahsi geçen ürünler koltuk altı tüylerinizin yok edilmesi için kullanılabilir. Koltuk altınızı temizledikten sonra uygulama yapabilirsiniz.  Koltuk altı tüylerini azaltmakiçin yukarıda verilen talimatlara uymalısınız. Geleneksel yöntemler ile düzenli kullanım üzerinden, acısız ve uygun fiyatlı şekilde tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Ürünleri deneyerek karar verin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER