Koltuk Altı Tüylerinden Kurtulmanın Kolay Yolu

Koltuk Altı Tüylerinden Kurtulmanın Kolay Yolu

koltuk altı tüyleri nasıl alınır

Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Azaltılır? 

Koltuk altı tüyleri, neredeyse her birey için hem hijyenik açıdan hem de estetik açıdan  istenmeyen tüyler sınıfındadır. Koltuk altı tüyleri, kapalı alan sınıfına girdiği için  bakterilerin de üreyebilmesi için elverişli bir ortamdır. Bu nedenle bu tüylerin varlığı  insan için rahatsız edicidir. Özellikle yaz aylarında artık yavaştan bluzların, elbiselerin,  şortların ortaya çıkmasıyla bu tüyleri bir an evvel yok etmek isteriz. Bu süreçte  cildimizin zarar görmesini de istemeyiz. 

Fakat tüyler alınmakla bitmez, yeniden çıkarlar. Koltuk altı tüylerinden kökten bir  çözüm ile kurtulmak sizce mümkün mü? Bizce mümkün. 

Bioder Tüy Dökücü Kremler ile koltuk altınızda bulunan tüylerden acısız bir şekilde  kurtulursunuz. Ayrıca Bioder Tüy Dökücü Kremlerin içerisinde bulunan özel bitkisel*  ekstre ile istenmeyen tüylerin görünümünü azaltır** ve inceltirsiniz**.  

Eğer siz de inatla çıkan tüylerinizden sıkıldıysanız, onları sürekli epilasyon yöntemleriyle  almak artık baş edilemez bir durum olduysa, Bioder Tüy Dökücü Kremleri kullanmanız  faydanıza olacaktır. Böylelikle hem vücudunuza hem kendinize bir iyilik yapmış  olacaksınız. 

*Bitkisel ekstre ile zenginleştirilmiş formül 

**Bromaleinin deri üzerindeki tüyler üzerindeki etkisidir. 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER